Haber

85 Yaşındaki Kadın, Bahçesine İki Köpeğin Saldırması Sonucu Öldü

85 yaşındaki kadının bahçesinde iki köpeğin saldırısına uğrayıp öldürülmesinin ardından kadının kızı, annesinin bu saldırıya karşı hiç şansının olmadığını ifade etti.

85 yaşındaki Lucille Downer, köpekler bahçesine girip ona saldırdığında bir olayda öldü. Köpeklerin sahibi olan komşusu Darren Pritchard, bu hatadan ve evinde uyuşturucu yetiştirmekten beş yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Downer’ın kızı Beverley, annesinde bunama olduğunu ve saldırgan köpeklerin annesine saldırdığını gördüğünü, ardından annesini kurtarmaya çalışırken köpeklerin kendisine saldırdığını belirtti.

Komşular, bir çığlık duyunca Downer’ın düşmüş olabileceğini düşündüler ve Downer’ın evine gittiler. Orada bir köpeğin Downer’a saldırdığını gördüler. Olay yerinde bulunanlar, polis gelene kadar evde kilitli kalmak zorunda kaldı.

Sağlık görevlileri, Pritchard konuta dönene ve köpekleri Downer’dan uzaklaştırana kadar Downer’a yardım edemedi.

Downer’ın kızı, annesinin bu şekilde ölmeyi hak etmediğini ve onu her düşündüğünde kanlar içinde kaldığını ve iki köpeğin boynuna saldırdığını gördüğünü söyledi.

Pritchard mahkemede toplam 57 ay hapis cezasına çarptırıldı. Yargıç, Downer’ın “korkunç bir saldırının” kurbanı olduğunu belirtti. Hakim, Downer’ın bahçesinde korunmaya hakkı olması gerektiğini belirtti, ancak köpekler çitleri aşıp ona saldırdı.

asarcikajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu