Yaşam

Arka Sokaklar Mesut geri dönecek mi?

Yapımcılığını D Medya’nın üstlendiği Kanal D’nin fenomen dizisi her Cuma akşamı yeni bölümleriyle ekrana geliyor. Arka Sokaklar 18. sezonuna başlıyor. Sevilen dizi 1 Eylül Cuma günü 639. bölümüyle ekrana geliyor. Sanat Sokaklar Mesut

ARKA SOKAKLAR BAŞLIYOR MU?

Yapımcılığını D Media’nın üstlendiği ve her cuma akşamı yeni bölümleriyle ekrana gelen Kanal D’nin fenomen dizisi Art Sokaklar, 18. sezonuna başlıyor. Sevilen dizi 1 Eylül Cuma günü 639. bölümüyle ekrana geliyor.

ARKA SOKAKLARIN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar Dünyasında artık hiçbir şey eskisi gibi değil; Aylar önce başlarına gelen büyük felaket, grubun dağılmasına neden oldu. Takımın demirbaşlarından dördü artık polis değil. Gençler (Arda, Emre, Alper, Sinem) ufak cezalarla kurtulsalar da ortada kalamadılar, her biri farklı bir branşa verildi. İstanbul da tüm bu olumsuzluklardan nasibini aldı.

Sokaklarda hayat sağlıklılar için fazla zor, kötüler için ise fazla kolay hale geldi. Uyuşturucu, yolsuzluk, silahlı şiddet, şehrin göbeğindeki sistemsiz gettolar, irili ufaklı mafyacılık ve hepsinden önemlisi köklü bir ‘kanunsuzluk’ artık şehrin tüm damarlarına sızmış durumda.

Asayişten Başkomiser Ünal, Düne kadar İste Baba’nın kullandığı odada oturuyor. Ancak onun bu koltuğu doldurabilecek biri olup olmadığı oldukça şüpheli. Öte yandan Ünal’ın bir numaralı genç komiser Kadir, haklı nedenlerle Rıza ve ekibini düşman olarak belirlemiştir. Aslında cesur, yiğit ve ‘doğru’ bir gençtir ama Ünal’ın aklına soktuğu saçmalıkların etkisi altındadır. İste Baba ve ekibi üzerlerindeki ölü toprağı silkeleyerek kendilerine karşı oynanan oyunu bozmak için kolları sıvar. Ancak bu sefer yollar her zamankinden daha zorlu.

ARKA SOKAKLAR MESUT GERİ DÖNECEK Mİ?

Arka Sokaklar Mesut’un diziye katılıp katılmayacağı konusunda şu an bir açıklama yapılmadı.

altinorduajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu