Teknoloji

Dragonflight’ın 2023 Yol Haritasına İlişkin Duyurulan İlk İçerik Güncellemesi Yayında!

 
Dragonflight’ın daha önce 2023 yol haritasında duyurulan ilk içerik güncellemesi 10.0.5 çıktı! Önemli içerikler aşağıdaki gibidir:
 
Yeni Oyun İçi Özellik: Trading Post
Tüccarlar dükkanlarını Stormwind ve Orgrimmar’da açtı. Oyuncular aylık 500 Trader’s Tender ödüllerini bu mağazalardan alabilirler. Daha fazla Tüccar İhalesi kazanmak için aylık hedeflerini tamamlayabilirler. Trader’s Tender ile binekler, evcil hayvanlar ve kozmetik ürünler dahil dönüştürücü öğeler mağazadan satın alınabilir.
Yeni Oyun İçi Etkinlikler: Fırtınanın Öfkesi
Oyuncular Primalist Geleceğe Thaldraszus’taki Temporal Conflux’taki portal aracılığıyla erişebilir, Primalistlerin güçleriyle Primalist Gelecek’te savaşarak Essence of the Storm elde edebilir ve ekipman ve binek dahil olmak üzere ödüller alabilir.
Güncellenmiş Transmog Seçenekleri
Transmog meraklıları artık koleksiyonlarını genişletebilir, çünkü Ortak (beyaz) ve Zayıf (gri) nadirlikler de transmog sırasında kullanılabilir.
Yeni Kullanıcı Arayüzü (UI) ve Erişilebilirlik Özellikleri
 
 
Oyuncuların XP çubuğunu, çantaları ve mikro düğme çubuğunu düzenlemeyi keşfetmeleri için Düzenleme Moduna yeni eklentiler geliyor.
Ek olarak, Dragon Riding sırasında sprintten etkilenen oyuncular için erişilebilirlik ayarlarına yeni kontroller eklendi.
Sınıf Kararlılığı Değişiklikleri
Yetenek ağaçları da bazı düzeltmeler alırken, birkaç sınıfın yeteneklerinde dengeleme değişiklikleri yapılıyor.
 
10.0.5 güncellemesi hakkında daha fazla bilgi için World of Warcraft web sitesine bakın.
 
basın bülteni

mazidagiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu