Haber

Lapseki’de Yaz Spor Okulu Etkinlikleri Tamamlandı

Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde Belediye ve Lapseki ilçesi SporKulübümüzün öğrencilere yönelik yaz tatili düzenlemesi sporOkul faaliyetleri tamamlandı.

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, sertifika töreninde yaptığı konuşmada, öğrencileri etkinliğe katılan velilere teşekkür etti.

Yaz spor okulunda çocuklara sadece futbol öğretilmediğini belirten Yılmaz, “Büyüklere nasıl hürmet edilir, küçükleri nasıl severiz, okulda nasıl davranılır, derslerine nasıl önem verilir, arkadaşlarıyla ilişkilerine nasıl önem verilir. Kısacası ekibimiz çocuklarınızı burada eğitiyor. Umarım seneye görüşürüz.” söz konusu.

Lapsekispor Teknik Müdürü Arkın Kamaşık, yaz spor okulumuza katılımın oldukça yüksek olduğunu açıkladı.

Bu yıl 80 öğrenciyle başladıkları etkinlikte 120 öğrenciye ulaştıklarını vurgulayan Kamaşık, “Yaz spor okulumuz iki ay sürdü. Şu anda yaz spor okulumuzda 6-12 yaş arası 80 öğrencimiz var. takım olarak yaz spor okuluna giden öğrencilerimize saygıyı ve sevgiyi öğretiyoruz.Yol arıyoruz.Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘Akıllı, çevik ve aynı zamanda ahlaklı sporcuyu severim’ , bu yolda çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

Konuşmaların ardından yaz okuluna katılan öğrencilere sertifikaları verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu