Ekonomi

Nestle altıncı kez Çin Uluslararası İthalat Fuarı’na katılacak

Nestle’nin Vevey, İsviçre’deki genel merkezi, 31 Ekim 2023. (Fotoğraf: Lian Yi/Xinhua)

KONOLFINGEN, 2 Kasım (Xinhua) — Çin Uluslararası İthalat Fuarı (CIIE) Katılımcı Konseyi üyesi İsviçreli gıda devi Nestle, Kasım ayında fuara üst üste altıncı kez katılacak. Nestle Lider Yardımcısı Zhang Xiqiang, şirketin endüstri etkileşimini sürdürmeyi ve tüketicilerle çevrimiçi ve yüz yüze çeşitli şekillerde etkileşim kurmayı sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

Aynı zamanda Nestle’nin Büyük Çin Bölgesi CEO’su olan Zhang, Xinhua’ya yaptığı açıklamada, Nestle’nin bu yılki fuara süt ürünleri, bebek maması, espresso kahve ve evcil hayvan maması da dahil olmak üzere 10 temel iş kolundan ithal ürünleri getireceğini söyledi. Çin’in pazarını dünyaya açması, diğer ülkelerle ekonomik ve ticari etkileşimi ve iş birliğini artırması açısından değerli bir platform.”

Bir personel, 31 Ekim 2023’te İsviçre’nin Vevey kentindeki Nestle genel merkezindeki ürün teşhir alanının önünden geçiyor. (Fotoğraf: Lian Yi/Xinhua)

İsviçre’nin Konolfingen kentindeki Nestle Konolfingen Fabrikası’nın dışındaki çayırda otlayan sığırlar, 31 Ekim 2023. (Fotoğraf: Lian Yi/Xinhua)

İsviçre’nin Konolfingen şehrindeki Nestle Konolfingen Fabrikasında taze süt dağıtan kamyonlar, 31 Ekim 2023. (Fotoğraf: Lian Yi/Xinhua)

Personel, İsviçre’nin Konolfingen kentindeki Nestle Konolfingen Fabrikasında Çin pazarı için üretilen bir ürünü gösteriyor, 31 Ekim 2023. (Fotoğraf: Lian Yi/Xinhua)

Konolfingen, İsviçre’deki Nestle Konolfingen Fabrikasındaki üretim hatları, 31 Ekim 2023. (Fotoğraf: Lian Yi/Xinhua)

Robotik silahlar, İsviçre’nin Konolfingen kentindeki Nestle Konolfingen Fabrikası’ndaki üretim hatlarında çalışıyor, 31 Ekim 2023. (Fotoğraf: Lian Yi/Xinhua)

İsviçre’nin Konolfingen şehrindeki Nestle Konolfingen Fabrikası’nın penceresinden çekilen fotoğrafta bölgedeki otlaklar görülüyor, 31 Ekim 2023. (Fotoğraf: Lian Yi/Xinhua)

İsviçre’nin Konolfingen kentindeki Nestle Konolfingen Fabrikasında taze süt depolayan tanklar, 31 Ekim 2023. (Fotoğraf: Lian Yi/Xinhua)

Konolfingen, İsviçre’deki Nestle Konolfingen Fabrikasının dış görünümü, 31 Ekim 2023. (Fotoğraf: Lian Yi/Xinhua)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu