Haber

Nissan Türkiye’nin deprem bağışı 50.000.000 TL’yi aştı

Nissan Türkiye, Mart ayından bu yana yürüttüğü beyin sarsıntısı yardım kampanyası ile herhangi bir kar amacı gütmeden 22 milyon 740 bin TL ek bağışa aracılık etti.

Türkiye’yi derinden etkileyen depremin ardından depremden etkilenen bölgenin yeniden kalkınması ve olumsuz etkilenen vatandaşlarımızın desteklenmesi için 1 milyon Euro’ya varan nakit bağışta bulunan Nissan, öncü bir müşteri ile afet yardımı çalışmalarına desteğini genişletti. bağış programı.

Nissan Türkiye ve bayileri AFAD, AHBAP, AKUT veya Kızılay’a 20 bin TL bağış yapan müşteriler, alacakları aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatından düşüldü. Nissan Türkiye bu sayede bağış kampanyasının devam ettiği 4 ayda 22 milyon 740 bin TL’lik bağışın deprem bölgesine ulaşmasını sağladı.

Nissan Türkiye’nin deprem sonrası verdiği desteği genişletmek için müşterileri ve bayileriyle birlikte hareket ettiği kampanya kapsamında 22 milyon TL’yi aşkın ek bağış AFAD, AHBAP, AKUT ve Kızılay’a bağışlandı. .

Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem, kampanya sonuçları hakkında şunları söyledi: “Şubat ayında karşılaştığımız büyük felaket nedeniyle yaşadığımız büyük yasın ardından, operasyonlarımızı elimizden gelen yardım ve takviyeleri planladığımız bir duruma dönüştürdük. afetin ilk gününden itibaren araç, kuru gıda, battaniye kullanılmaktadır.Nissan Türkiye olarak bayilerimiz ve müşterilerimizle omuz omuza gittik ve planladığımızdan daha büyük bir bağış büyüklüğüne ulaştık. Acil ihtiyaçlar için takviyeler yaptıktan sonra oluşturduğumuz kampanya ile “Böylesine büyük bir felakette sorumlu marka bilincimizle üzerimize düşeni yaparak ülkemizin ve milletimizin yararına katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz. Kampanyamızla deprem bölgesinin yaralarının sarılmasına katkı sağlayan tüm Nissan Türkiye ailesine ve Nissan sahiplerine teşekkür ediyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ergeneajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu