Teknoloji

Star Wars Jedi: Survivor Performans Sorunlarıyla Mücadele Ediyor!

2023’ün en çok beklenen oyunlarından biri Yıldız Savaşları Jedi: Survivor , yakın zamanda yayınlandı. Ancak oyunla ilgili gelen haberler pek iç açıcı değil. Çünkü PC sahipleri, oyun hakkında çok ciddi performans sorunları Deneyimlerinden bahsediyorlar. Oyun öyle bir noktaya geldi ki Steam’de Star Wars Jedi: Survivor olumsuz yorumlarla dolu.

2019’da yayınlanan Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devam oyunundan beklentiler yüksekti . Aslına bakarsanız Steam üzerinden yapılan yorumlara baktığımızda oyunun içeriğini kimsenin eleştirmediğini görüyoruz. Ancak iş performansa gelince durum değişiyor. Bazıları 30 fps’nin üstüne bile çıkamadığını söylerken, bazıları hiç oyun çünkü açamazlarkonuşuyorlar.

Her iki yorumdan biri olumsuz!

Steam’de oyunun sayfasına girdiğimizde, 12 bin 647 Sadece yarısının olumlu olduğunu görüyoruz. Olumsuz yorumlar neredeyse tamamen performans ve optimizasyon sorunları ile ilgilidir. Tarih tekerrür ediyor ve bir kez daha Cyberpunk 2077 ilk günleriyaşadığımızı söyleyebiliriz.

Ancak bu durum değişecek umut ediyoruz. EA muhtemelen oyunun performansını ve optimizasyonunu yumuşatmaya odaklanan bir oyun üzerinde çalışıyor. güncelleme üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bu güncelleme yayınlandığında oyunla ilgili incelemelerin “Karışık”tan “Olumlu”ya değişeceğine inanıyoruz. Ancak bunu gelecekte göreceğiz.

İşte oyunla ilgili bazı yorumlar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu