Haber

Alman turistlerden görülmemiş protesto! İstediğini alamayınca çırılçıplak soyunup tapınağa daldı.

Endonezya’nın Bali kentinde ilginç bir olay yaşandı. Tatile giden Alman turist Darja Tuschinski, bir tapınakta düzenlenen Hindu şovunu izlemek istedi. Giriş bileti bulamayan kadın, akıl almaz bir protesto yöntemine başvurdu. Tuschinski, gösterinin yapıldığı tapınağa çıplak girdi.

TAPINAĞIN KAPILARINI ZORLA AÇTILAR

Tuschinski’nin, onu durdurmaya çalışan bir adama karşılık olarak tapınağın kapılarını zorla açtığı ve el hareketi yaptığı görüldü. Olayı gören diğer turistler ise olanlara şaşırdı.

HAPİS OLABİLİR

Turistin kaldığı bungalovda sık sık çıplak dolaştığı belirtildi. Bali’nin kamu ahlakı yasalarını ihlal etmekle suçlanan kadın gözaltına alındı ​​ve iki yıl sekiz ay hapis cezasıyla karşı karşıya kaldı.

TAPAP YETKİLİLERİNİN İTİRAZI

Tapınak yetkilileri ziyaretçilerden özür diledi ve Tuschinski’nin eylemlerinden kaynaklanan “kötü enerjiyi” ortadan kaldırmak için bir ayin düzenledi. Polis, Tuschinski’ye alkol ve uyuşturucu testi yaptı, ancak test sonuçları henüz açıklanmadı. Tuschinski’nin kendisine bilet verilmediği için gergin olduğu ve paraya ihtiyacı olduğu düşünülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu