Haber

Düşmanlar çoğalıyor! Balotelli için ağza alınmayacak sözler

İsviçreLig gruplarından Sion’da oynayan, Mario balotelli , yeni düşmanlar edinmek. Futbol dünyasında küsmediği hocası olmayan Balotelli, İsviçre Milli Takımı eski antrenörü Michel Pont tarafından taşlandı.

“BÖYLE BİR LİDER KABUL EDİLEMEZ”

Sporx’ta yer alan habere göre; Michel Pont, “Sion’un sahada bir zombisi var ve o da Mario Balotelli. O her şeyi mahvediyor. Tüm takıma zombi diyorsanız bu kesinlikle doğru değil. Takımdaki tek zombi Balotelli. Onların zombi olmasına imkan yok. Onu kaptanları yapmaya devam edecekler. Bu, kulüpteki atmosferi bozuyor. “Gerçekten herkesi kızdırıyor. Onu FC Sion gibi bir takımda oynamak doğru değil.”

“ONA SALDIRAMAM”

Balotelli’nin takımı mahvettiğini ifade eden Pont, “Şahsen Balotelli’ye artık katlanamıyorum. Kulüp içinde grup arkadaşları onu takdir ediyor ve teknik ekip ona çok saygı ve sempati gösteriyor. Ama ona güvenen herkes vurdu. sert bir duvar.”

2024 YILINDA MEVCUTTUR

Sion’da şu ana kadar 19 maça çıkan 32 yaşındaki futbolcu, 6 kez de gol kaydetti. Mario Balotelli’nin Sion ile olan sözleşmesi 2024 yılına kadar devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu