Yaşam

Johnny Depp konserlerini erteledi: İstanbul konseri olacak mı?

Oyuncu Johnny Depp, üyesi olduğu müzik grubu Hollywood Vampires ile çıktığı turnenin ABD ayağını ertelemek zorunda kaldı. Depp’in konserleri erteleme gerekçesinin ise yaşadığı ağrıdan kaynaklandığı açıklandı.

Depp, Alice Cooper, Joe Perry ve Tommy Henriksen’den oluşan Hollywood Vampires grubu adına, “Hollywood Vampires’ın ABD turnesi kapsamında bu hafta üç konserini iptal etmek zorunda kaldığını üzülerek paylaşıyoruz” ifadeleri kullanıldı. “Johnny’nin ayak bileğindeki ağrılı sakatlığı nedeniyle doktoru seyahat etmemesini tavsiye etti.”

NTV’nin haberine göre Johnny Depp ve grubu, olağan programa göre bugün Manchester’da, yarın Boston’da ve 1 Haziran’da New York’ta konser verdi. Ancak bu konserler temmuz ayının sonuna ertelendi.

İSTANBUL KONSERİ ERTELENECEK Mİ?

Hollywood Vampires’ın Avrupa tur programı 8 Haziran’da Bükreş, Romanya ve ardından İstanbul’u kapsayacak. Depp, 2012 yılından beri içinde olduğu rock grubu Hollywood Vampires ile 10 Haziran’da İstanbul’da sevenleriyle buluşacak. Pandemi nedeniyle daha önce ertelenen konser Lifepark’ta yapılacak.

Grupta Jonny Depp hem şarkı söylüyor hem de bas gitar, ritim ve klavye çalıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu