Haber

Kaldırımda yürüyen 2 kızı taciz edip, darbetti

HATAY’ın İskenderun ilçesinde E.Ö (21) ve A.Ö (19) isimli kızlara sözlü tacizde bulunup, darbeden şüpheli, gözaltına alındı. Saldırı, güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, dün saat 11.00 sıralarında İskenderun ilçesinin en işlek ve hareketli noktalarından Prof. Muammer Aksoy Caddesi’nde meydana geldi. İş yerinden molaya çıkan E.Ö. ile A.Ö., markete giderken kaldırımda duran bir kişinin kelamlı tacizine uğradı. Bu kişi, akabinde kızlara fiziki şiddet uyguladı. Etraftakilerin müdahalesiyle saldırgan uzaklaştırıldı. O anlar, güvenlik kamerasına yansıdı. Olayın akabinde E.Ö. ile A.Ö., polise giderek şikayetçi oldu. Polis grupları, şüpheliyi yakalayıp, gözaltına aldı.

Olayı anlatan A.Ö., “Sözlü tacizde bulundu ve küfretti. Ardından da yine konuşmaya devam etti. Biz de ‘kime söylüyorsunuz’ dediğimizde ise bize saldırdı. İş yerinden arkadaşlarımız ve çevrede bulunan vatandaşlar geldi. Canımızı zor kurtardık. Şikayetçi olduk, darp raporumuzu aldık. Can güvenliğimiz yok. Bu işin üstü kapatılmasın, bu insan ceza almasını istiyoruz” dedi.

İsmi açıklanmayan şüphelinin emniyetteki süreçlerinin sürdüğü kaydedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu