Haber

Okyanusun gizemli dünyası parmaklarımızın ucunda!

OKYANUSLARIN GİZEMLİ DÜNYASI PARMAKLARINIZIN UCUNDA!

 

Mola sırasında SEA LIFE İstanbul’u ziyaret ederek ve yenilikçi Seascan taşınabilir uygulamasını kullanarak su altı canlılarını ve ekosistemlerini yakından keşfedebilirsiniz.

 

Tatilini unutulmaz bir deneyimle taçlandırmak isteyenler ve su altı dünyasını öğrenmeyi hedefleyenler için SEA LIFE İstanbul, sizi okyanus yaşamının büyüleyici dünyasında bir yolculuğa çıkarıyor.

 

Bayrampaşa Forum İstanbul’da yer alan SEA LIFE, büyük cam tanklarda sergilenen denizanaları, denizatları, rengarenk balıklar ve birçok deniz canlısını yakından gözlemleme fırsatı sunuyor. Deniz biyolojisi ve deniz ekosistemleri hakkında eğitici bilgilere erişim sağlayan stant panelleri ve interaktif öğrenme, ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor.

 

Seascan Portable Uygulaması ile Sualtı Canlılarına Daha Yakından Bakın

Sea Life İstanbul, okyanusların gizemli dünyasını derinlemesine keşfetmek için kullanabileceğiniz taşınabilir uygulama Seascan’i şimdi sizlerle buluşturuyor. Bu mükemmel uygulama, 91 farklı su altı canlısıyla ilgili tüm bilgilere kolayca ulaşmanızı sağlar. Ayrıca tıbbi çeşitlilik her geçen gün arttıkça bilgi birikiminize daha fazla içerik ekleyebilirsiniz.

 

Uygulamayı indirip kameranızı SEA LIFE İstanbul’da herhangi bir su altı canlısına doğrultduğunuzda o tür hakkında tanıtıcı içeriklere ve tıbbi koruma durumu hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayede deniz canlıları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız ve onların korunmasına nasıl katkıda bulunabileceğinizi öğrenmeniz mümkün hale geliyor.

 

Uygulamayı App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denizlerin büyülü dünyasını keşfetmek ve korumak için adım atın!

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberarmutlu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu