Teknoloji

Pokémon Unique Journeys yeni sezonuyla Türkiye’ye geliyor

Ash, Pikachu ve arkadaşlarının maceralarını konu alan Pokémon Unique Travels serisinin 25. Dönemi Ocak ayı itibarıyla Türkiye’deki Pokémon severlerin beğenisine sunuluyor. Kesintisiz aksiyona, geçmiş seyahatlerden tanıdık yüzlere ve yepyeni Pokémon keşiflerine hazır olun!

Bugüne kadar yayınlanan her içeriğin merakla beklendiği Pokémon maceralarına bir yenisi daha ekleniyor. 6 Ocak 2023’te özel olarak Netflix’e gelecek olan Pokémon Unique Travels serisi, Pokémon dünyasında Ash Ketchum ve Pikachu’nun yanı sıra oh ve Chloe’nin maceralarını anlatıyor.

Ash, Pikachu ve Pokémon arkadaşları, Ash, Goh ve Chloe’yi her zamankinden daha fazla riskin beklediği Dünya Taç Giyme Serisi turnuvası sırasında yoğun bir eğitimden geçiyor. Bu sırada Goh, Mew projesinin bir üyesi olmak için pek çok çetin sınavdan geçerken Chloe ve Eevee, Eevee’nin evriminin izleyebileceği farklı yollar hakkında bir karara varmaya çalışır.

Pokémon Unique Travels serisinin yeni fragmanlarını tüm dünya ile aynı anda resmi Pokémon Youtube hesabından izleyebilirsiniz. Bu eşsiz geziyi kaçırmayın!

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu