Yaşam

Ritmi Ruhunuzda Hissetmek ve Unutulmaz Anılar Yaratmak için Ankara’nın En İyi Müzik Grupları

Ankara’da müzik dolu bir gece geçirerek unutulmaz anılar biriktireceğiniz grupları sizler için derledik. Yetenekli ve ritim dolu müzik gruplarına birlikte göz atalım.

1. Argo feat. Gözen Vural:

Hafta içi eğlence olmadığı tabusunu yıkan Ankaralıları Perşembe akşamı eğlenceye doyuran Slang grubu saat 23.00’de sahnede sizlerle buluşacak. Hem Türk hem de yabancı müzikler eşliğinde dans ederken unutulmaz bir akşam yaşamak için yapmanız gereken tek şey Slang sahnesinde kendinizi müziğe kaptırmak… Eskişehir’e gelenler için Slang’ın programını takip etmenizi öneririz. Bakın, yolunuz Eskişehir’de kesişiyor.

Instagram sayfası için: slangfeat

2. Temel Reis:

Ankara ve canlı müzik derken if’te gece bitiyor. Hafta sonuna girdiğimiz Cuma gününe Popeye’s sahnesi ile hızlı bir başlangıç ​​yapabilirsiniz. Şarkılarına kattığı saksafon tonlarıyla aşina olduğunuz şarkılara bambaşka bir güzellik katan Popeye’ı dinlerken dansa doyacaksınız.

Instagram sayfası için: Popeye

3. Taze:

‘Gece If’te Biter’ sloganını boşuna görmüyoruz. Perşembe ve Cuma geceleri müziğe doyarken Cumartesi akşamı ise If üçlememizi tamamlayabiliriz. Vokallerin güçlü sesiyle yeniden müziğe doyacağınız Fresh, Cumartesi akşamını süsleyecek.

Instagram sayfası için: Taze

4. VİSTAN:

Sahneleri vistani_ Instagram sayfasından takip edebileceğiniz seti dinlerken bahar akşamlarını içinizde yaşayacaksınız. Çingene tarzının hakim olduğu repertuarda yerinizde duramayacaksınız. Fulya Erkılınç’ın keman soloları da ruhunuza dokunacak.

5. MetaDört:

Ankara’ya ve eğlenceye yeni bir adres ekleyen Lee Harways, MetaFour grubuyla Cuma günleri ziyaretçilerini müzikle doyuruyor. Ümitköy, Bağlıca, Yaşamkent, Bilkent gibi merkezden uzakta yaşayan Ankaralıların eğlence sahnesine geldiğinizde MetaFour dinlemeden geçmeyin deriz.

Instagram sayfası için: MetaFour

6. HighLife Bandı:

Blues tutkunu Ankaralıların en çok tercih ettiği mekanlardan biri olan Cafe Bien’in en sevilen gruplarından biri de hiç şüphesiz HighLife Band. Grubun haftalık programları Cafe Bien’de olsa da Siyah Beyaz, Amelies, Depo 29 gibi yerlerden de dinleyebilirsiniz. Grubun konser programına Instagram sayfasından ulaşabilirsiniz.

Instagram sayfası için: highlifeofficiall

7. Kopya:

Ankara’nın merkezi Kızılay’da tercih edebileceğiniz onlarca bar bulunuyor. Kendilerine şehrin yaramaz çocukları diyen grubun sahnesinde rock müziğe doyacaksınız. Setin cover müziğine de YouTube hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram sayfası için: kopilmuzik

8. BioBand:

Belfast, Beat ve Müjgan gibi mekanlarda sahne alan Bio Band kümesi tüm gerginliğinizi üzerinizden atacak ve üzerinizden atılacağınız bir gece yaşatacak. Okul ve iş yoğunluğu arasında biraz orta yol vermeniz hepinize iyi gelecektir.

Instagram sayfası için: biobandofficial

9. ANTİPASS

Gaziosman Paşa’da Deppo 29’da sahne alan ANTIPASS grubu ile mekanın samimiyetini iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Grubun yeteneği ve mekanın sıcaklığının birleşimi size bir kez daha unutulmaz bir akşam yaşatacak. Deppo 29’un içinizi sanatla dolduracak programını takip etmenizi öneririz.

Instagram sayfası için: antipassrockband

10. Gorilla Reggae Grubu:

Rock, blues ve pop deneyimlemişken reggaesiz bir gece geçirmenizi istemiyoruz. Ritmini kalp atışlarımızdan alan müziği en doğru şekilde deneyimleyebileceğiniz setlerden biri Gorilla Reggae Band diyebiliriz. Setin geçtiği yerleri de Instagram sayfasından takip edebilirsiniz.

Instagram sayfası için: gorilreggaeband

11. Teyze Grubu:

Aunties Band de Cafe Bien blues gecesi yapabileceğiniz setlerden biri. Enstrümanların ahengine kendinizi bıraktığınızda geceleri adeta bir güç bombasına dönüşeceksiniz. Setin performans sergilediği diğer mekanlar ve tarihler için Instagram sayfalarını da takip edebilirsiniz.

Instagram sayfası için: auntiesband

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu