Yaşam

DUA LIPA’NIN YENİ ALBÜMÜ 2024’TE ÇIKIYOR

Daha fazla Dua Lipa müziği geliyor! Yıldız, üçüncü albümünü tamamladığını ve 2024 yılında çıkacağını duyurdu.

Üçüncü albümünün yapım süreciyle ilgili bir röportajda Lipa, bunun “içe dönük ve heyecan verici” olduğunu söyleyerek hayranlarının ne düşüneceğinden emin olmadığını da sözlerine ekledi. “Ne tür bir tepki alacağınızı asla bilemezsiniz, bu yüzden gergin bir duygu” dedi. Lipa, bir sonraki projenin özünde hala pop olacağını doğrularken, bu sefer 1970’ler dönemi psychedelia öğelerini içerecek. Ayrıca bir sonraki projenin “daha kişisel” olacağını da paylaştı. Yine de, tam olarak ruhunu dünyaya açmaya çalışmadığını söyledi. bir pazarlama aracı; ne kadar itirafçı olabilirsin?” Hayatının pek çok detayını insanların incelemesi için açıklamayacağını da sözlerine ekledi.

Lipa, Mart 2020’de ikinci albümü ‘Future Nostalgia’yı çıkardı ve o zamandan beri kariyeri gelişti. “Service95” adlı bir organizasyon kurdu; bu organizasyon “Dua Lipa tarafından kurulan küresel bir editoryal platform” olarak tanımlanmakta; Bir web sitesi, haftalık bir haber bülteni, “Dua Lipa: Hizmetinizde” adlı bir podcast ve Service95 Kitap Kulübü içerir.

Aynı zamanda yıldız, Temmuz ayında “Barbie” filminde mavi saçlı Deniz Kızı Barbie rolüyle sinema çıkışını yaptı ve “Dance the Night” müziği sinemanın dikkat çeken müziklerinden biri oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu